30 березня викрито та затримано після збуту наркотичних засобів фельдшера медичного пункту однієї з військових частин, дислокованої на Чернігівщині. Про це повідомляє пресслужба військової прокуратури Центрального регіону України.
Установлено, що 24 березня старший сержант ЗСУ у м. Чернігові здійснив збут канабісу цивільній особі. 30 березня під час повторного збуту канабісу цьому ж громадянину військовослужбовця було затримано.
У ході санкціонованого обшуку, проведеного за місцем мешкання військовослужбовця, виявлено інші наркотичні засоби, а також боєприпаси у виді патронів різного калібру.
Санкція ч. 1 ст 307 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55