На Чернігівщині витік газу: фонтан сягав 50-метрової висоти

У Чернігівській області вчора ввечері стався витік газу з підземного газосховища. Про це повідомляє офіційний сайт "Укртрансгазу".

Зазначають, що в Носівському районі на території підприємства "Мринське управління підземного зберігання газу" в газосховищі "Червонопартизанське" (біля с. Мрин і с. Плоске) під час виконання планових робіт із капітального ремонту технологічної свердловини №70 сталася розгерметизація запірної арматури з подальшим фонтануванням газу в повітря на висоту 40-50 м.

На щастя, займання не сталося. Жертв і постраждалих немає.

"Концентрація газу в повітрі не перевищує вибухонебезпечного порогу. Надзвичайна ситуація не вплинула і не вплине на стабільне забезпечення газопостачання користувачів", - наголошують у повідомленні.

Нагадаємо, в червні 2014 року в Лохвицькому районі Полтавської області стався вибух на магістральному газопроводі "Уренгой-Помари-Ужгород".

1 січня 2016 року в Закарпатській області сталася розгерметизація на підземній ділянці магістрального газопроводу "Союз". В результаті самозаймання виник вогняний факел, який сягав 50 метрів.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення