На Чернігівщині зафіксували масовий мор риби (фото)

На Чернігівщині в меліоративному каналі поблизу села Адамівка Борзнянського району на Чернігівщині трапилася масова загибель риби. Про це повідомляє Гаряча лінія рибоохоронного патруля в Facebook.

"17 червня 2020 року на Управління Держрибагентства в Чернігівській області надійшла інформація про загибель риби на меліоративному каналі поблизу с. Адамівка Борзнянського району. При обстеженні ділянки водойми виявлено рибу: краснопірка - 112 екз., плітка - 87 екз., окунь - 63 прим., щука - 27 екз. і лин 1 прим., загальною вагою 38 кг", - йдеться в повідомленні.

Загиблу рибу вилучено з водойми та утилізовано.

За фактом інциденту проінформована Державна екологічна інспекція в Чернігівській області. Вона має акредитовану лабораторію та відповідних фахівців для проведення гідрохімічного аналізу.

За інформацією місцевого видання "Новини Борзнянщини", загиблу рибу з водоймища місцеві жителі виловлюють вже не менше чотирьох днів.

При цьому поблизу скупчення загиблої риби купались діти, яких ніхто не попередив про небезпеку зараження води.

Ймовірною причиною мору риби місцеві жителі називають незаконну оранку прибережних сінокосів одним із фермерів, де він посадив соняшник, який зараз підтоплено розливом річки.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення