На COVID-19 хворі більше 200 тисяч: Іспанія втретє продовжила надзвичайний стан

CNN

Іспанія вже втретє продовжила надзвичайний стан через пандемію коронавірусу. За на засіданні парламенту проголосували 269 депутатів, проти – 60, утрималися – 16. Більшість народних обранців стежили за засіданням і голосували онлайн, у залі конгресу були присутні лише кілька десятків осіб.

Прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес зазначив, що його уряд впроваджує систему контролю для туристів щоб уникнути більшої кількості хворих.

Глава уряду повідомив, що новий продовжений надзвичайний стан буде відрізнятися від попереднього, оскільки деякі обмеження будуть поетапно зупинені в залежності від еволюції вірусу.

Попереднє пом'якшення карантину в Іспанії вже погоджено. Після тижнів вдома з 26 квітня дітям буде дозволено виходити з дому на прогулянку. Остаточне пом'якшення карантину почнеться в другій половині травня.

Надзвичайний стан в Іспанії вперше було введено в дію 14 березня. Іспанія займає друге місце в світі за кількістю випадків коронавірусу, в країні введено найсуворіші в Європі обмеження на пересування.

Крім того, влада Іспанії заявила, що відкриють кордони для іноземних туристів не раніше літа 2021 року.

Нагадаємо, уряд продовжив карантин в Україні до 11 травня.

загрузка...

Більше новин