На Дніпропетровщині бойовик "ДНР" намагався кинути в силовиків гранату

 СБУ

У місті Тернівка Дніпропетровської області СБУ затримала члена "ДНР". При затриманні він намагався кинути в правоохоронців гранати. Про це повідомили в СБУ.

35-річний місцевий мешканець влітку пройшов спеціальну підготовку у тренувальному таборі бойовиків на території анексованого Криму та брав активну участь у діяльності терористичної організації. За завданням своїх кураторів він намагався сформувати "партизанський загін" для здійснення диверсій і терористичних актів на заході Донбасу.

Також через російські соціальні мережі зловмисник передавав бойовикам інформацію про дислокацію та переміщення українських підрозділів, вів активну антиукраїнську агітацію.Співробітники СБ України затримали терориста на автостанції Тернівка під час спроби виїхати до анексованого Криму.

У зловмисника вилучено дві бойові гранати Ф-1 та РГД-5, які він намагався застосувати проти членів оперативно-слідчої групи. За результатами обшуку його помешкання правоохоронці вилучили ще дві гранати РГД-5 із запалами, засоби спілкування та символіку так званої "новоросії".У рамках кримінального провадження зареєстрованого слідчими Управління СБ України у Дніпропетровській області за ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення