На Дніпропетровщині дитину силою викинули з салону автобуса

У місті Павлоград Дніпропетровської області 15 березня із салону автобуса викинули 13-річну дівчинку.

У пасажирки не спрацювала електронна картка пільговика, яка надана їй як дитині з багатодітної сім'ї. Водій відмовив їй у перевезенні, зажадавши негайно покинути транспортний засіб, повідомила мама постраждалої Юлія Фоменко в Facebook-спільноті "Наш Павлоград".

Через затримку відправлення дитину силоміць виштовхали з машини інші пасажири. Інцидент трапився на маршруті №13.

"Дочка, якій 13 років, сідала на 13-ий маршрут на вул. Озерній десь о 19:15. У мене троє дітей, тому у доньки була проїзна картка, яка чомусь не спрацювала, і водій змусив дитину вийти з автобуса, заглушивши мотор. А люди, які знаходилися в цей час в автобусі, почали кричати, щоб вона виходила, так як вони поспішають (там було чоловік 10). В результаті одна жінка схопила дитину за куртку і викинула з автобуса", – розповіла Фоменко.

Для пасажирки інцидент закінчився забоєм ноги. Дівчинці вдалося продовжити поїздку на іншому автобусі, де вона безпроблемно скористалася пільгою.

"Дочка мало не впала обличчям на асфальт, і при цьому забила ногу. Дитина сіла на наступний автобус, а картка спрацювала без проблем", – поділилася містянка.

Ситуація викликала бурхливу реакцію в соцмережі. Думки учасників спільноти розділилися: деякі звинуватили в тому, що трапилося, маму дівчинки, яка не забезпечила неповнолітню кишеньковими грошима, проте більшість коментуючих були обурені хамством маршрутника і байдужістю пасажирів, які не заступилися за підлітка.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення