На Дніпропетровщині коронавірус підозрюють у півтисячі парафіян християнської церкви

Понад півтисячі парафіян християнської церкви "Нове покоління" могли контактувати з хворими на коронавірус.

Про це йдеться у повідомлені ГУ Національної поліції України в Дніпропетровській області.

У Першотравенську поліція виявила 556 людей, які перебували на навчанні у біблійній школі та могли контактувати з хворими на коронавірус. 71 людина вже підписала згоду на самоізоляцію. Це мешканці міст Тернівка, Петропавлівка та Першотравенськ.

"З іншими можливими контактними особами поліцейські проводять бесіди про необхідність дотримуватися умов самоізоляції та стежити за власним самопочуттям. Надалі поліція продовжує заходи для виявлення всіх громадян, які мали контакт із хворими на коронавірус", - йдеться у повідомлені.

Також поліція встановила та опитала чоловіка 1959 року народження, який на власній сторінці у Facebook опублікував перелік осіб, які контактували з хворими. За розголошення конфіденційної інформації йому загрожує кримінальна відповідальність за ст. 182 Кримінального кодексу України.

За повідомленням прес-служби Дніпропетровської обласної ради, спалах коронавірусу стався серед парафіян християнської церкви "Нове покоління", на базі якої створений "Міжнародний біблійний коледж".

загрузка...

Більше новин