Житель смт. Софіївка на Дніпропетровщині наклав на себе руки в одному з будинків по вулиці Карпенка. Його бездиханне тіло виявили вранці 30 січня.
Як повідомляє видання "Дніпро Час" з посиланням на власні джерела, чоловік повісився на інтернет-кабелі, який прив'язав до люстри. Зазначається, що загиблий працював охоронцем цього приміщення.
Хлопцю було лише 29 років. Передсмертну записку на місці події не виявили. Мотиви такого вчинку встановлюють правоохоронці.
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34