Поблизу Шахтарського на Дніпропетровщині 20 березня стався трагічний випадок — підліток загинув від ураження струмом на лінії електропередач. За словами очевидців, хлопець заліз на опору та зачепився за дріт.
Через безпекову ситуацію - загрозу ворожих атак - тіло змогли зняти лише наступного дня. 21 березня енергетики відключили живлення та за допомогою спецтехніки дістали загиблого.
Відео з Шахтарського, де підлітка вбило струмом:

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55