У Дніпропетровській області правоохоронці затримала подружжя, яке підробляло гроші. Про це повідомляє "Сьогодні".
Зазначається, що 42-річний чоловік придбав спеціальну техніку і папір, а дружина продавала підробки в Інтернеті.
Фальшивими грошима вони розплачувалися у супермаркетах. Крім того, серед їх клієнтів були і власники магазинів, які давали фальшивками здачу.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55