У Дніпропетровській області правоохоронці затримала подружжя, яке підробляло гроші. Про це повідомляє "Сьогодні".
Зазначається, що 42-річний чоловік придбав спеціальну техніку і папір, а дружина продавала підробки в Інтернеті.
Фальшивими грошима вони розплачувалися у супермаркетах. Крім того, серед їх клієнтів були і власники магазинів, які давали фальшивками здачу.
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39