На Дніпропетровщині рятувальники втопили трактор, витягуючи шкільний автобус із крижаного полону

 Intermarium

Шкільний автобус намагалися витягти із крижаного полону протягом двох днів.

На Дніпропетровщині рятувальники втопили трактор, коли намагалися витягнути шкільний автобус із крижаної водойми. Про це повідомляють у прес-службі ДСНС у Дніпропетровській області.

Своєю чергою, шкільний автобус намагалися витягти із крижаного полону протягом двох днів. Початково інцидент стався неподалік села Рубанівське Васильківського району 30 січня. На той момент у транспортному засобі перебували водій та вчителька.

Тоді, щоб врятувати автобус, прибули представники фермерського господарства “Авангард”, якому належить водойма. Вони намагалися витягнути автобус, однак втопили ще й трактор.

Після цього голова адміністрації району та співробітники Васильківського районного сектору ГУ ДСНС у Дніпропетровській області вирішили звернутися за допомогою до рятувальників області.

Вранці 31 січня на місце події прибуло авто загону технічної служби ЗІЛ. Вони разом з працівниками господарства “Авангард” спочатку вирівняли берег ставка, а потім автомобілем з лебідкою витягнули шкільний автобус і трактор Т-150.

Внаслідок події ніхто не постраждав.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення