На Дніпропетровщині стався викид сірки: постраждали 20 людей

 Depo

Викид шкідливих речовин стався в сірчано-кислотному цеху на державному підприємстві "Східний ГЗК" в Жовтих Водах Дніпропетровської області

Про це повідомила начальник сектора зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГСЧС в Дніпропетровській області Дарина Гречіщева

У результаті викиду хімичних речовин 13 вересня 20 місцевих жителів почали скаржитися на першіння в горлі і нудоту.

"При запуску сірчано-кислотного цеху не було порушення регламенту. Робота цеху зупинена. Працівники лабораторії сірчано-кислотного цеху провели дослідження в трьох місцях: вул. Казакова, район Водобуд і вул. Володимира Великого. У повітрі відчутно запах суміші парів сірки. Норма концентрації діоксиду сірки в повітрі не перевищує норми", - повідомила речниця.

Згідно з рішенням відділу освіти Жовтих Вод, навчальний процес призупинили в середній школі №5 та гуманітарної гімназії.

Станом на 14 вересня робота середньої школи відновлена.

За повідомленням прес-служби ДП "Східний ГЗК", "станом на 13 вересня 2016 року жодних аварійних чи надзвичайний ситуацій на підприємстві не зафіксовано. Перевищень гранично допустимих концентрацій сірчистого ангідриду та сірчаної кислоти, як у зоні розповсюдження факелу, так і в атмосферному повітрі населених пунктів зафіксовано не було".

Створена спеціальна комісія, проводиться перевірка.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення