На Дніпропетровщині в рабстві тримали майже 200 людей

Поліцейські Дніпропетровщини звільнили від трудової експлуатації 172 особи, які утримувалися в так званих реабілітаційних центрах. Про це повідомляє управління комунікації Національної поліції України.

Так, під час досудового розслідування поліцейські на Дніпропетровщині встановили, що група осіб вербувала та утримувала в "реабілітаційних центрах" соціально незахищених громадян.

Зокрема, правопорушники утримували в цих "центрах" осіб з інвалідністю, літніх людей, осіб з алкогольною та наркотичною залежностями. Повідомляється, що учасники злочинної групи на замовлення сторонніх осіб примушували потерпілих виконувати чорнові роботи у місті Дніпро. При цьому, гроші за роботу отримували зловмисники, а не потерпілі.

У рамках досудового розслідування правоохоронці одночасно провели 13 санкціонованих обшуків у "реабілітаційних центрах". Також обшуки провели у місцях проживання фігурантів та в шести транспортних засобах, на яких пересувалися зловмисники.

"Від трудової експлуатації правоохоронці звільнили 172 особи. Наразі всі звільнені люди перебувають під наглядом медиків та працівників соціальних служб. Дев’ятьох фігурантів поліцейські затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. На даний час вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 149 (Торгівля людьми) Кримінального кодексу України, та обрання запобіжного заходу", - повідомили поліцейські.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення