За минулу добу бойовики 33 рази порушили режим припинення вогню. Про це повідомляє Штаб військової операції.
Так, на Маріупольському напрямку противник обстріляв українські позиції біля Павлополя з гранатометів і мінометів, а пізніше відкрив вогонь з переносної реактивної пускової установки "Град" (Партизан).
"В результаті бойових дій двоє українських військових були поранені, ще один отримав поранення в результаті підриву на міні", – розповіли в штабі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55