На Донбасі підірвали поліцейський автомобіль. Про це повідомив заступник голови Нацполіціі України В'ячеслав Аброськін.
"У Донецькій області в районі селища Гнутове на протитанковій міні, закладеній ДРГ бойовиків, підірвався службовий автомобіль поліції, який їхав по автодорозі Талаківка-Гнутове", – розповів Аброськін.
За його інформацією, 36-річний майор поліції загинув від отриманих поранень. Ще двоє поліцейських отримали поранення і перебувають у лікарні.
Нагадаємо, днями The Wall Street Journal з посиланням на джерела в американських урядових колах повідомила, що Білий дім готовий запропонувати Росії план з розміщення 20 тисяч миротворців на Донбасі, при цьому важливу роль в цьому питанні має відіграти летальна зброя.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55