За минулу добу українська сторона понесла нелетальної втрати на Донбасі. Про це сьогодні розповів спікер Міноборони Андрій Лисенко.
За його інформацією, за минулу добу двоє військових отримали поранення в Авдіївці.
"Крім того, ще двоє військовослужбовців ЗСУ отримали поранення в результаті спрацьовування невідомого вибухового пристрою", – додав Лисенко.
Нагадаємо, ряд підконтрольних бойовикам населених пунктів Донбасу відчуває серйозні проблеми з водопостачанням. Про це йдеться в звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55