В лавах бойовиків на Донбасі збільшується кількість правопорушень, пов'язаних з вживанням особовим складом алкоголю і порушенням правил зберігання боєприпасів. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.
"23 жовтня п'ять військовослужбовців однієї з частин так званого "1-го АК" були виявлені за вживанням спиртних напоїв під час робіт із завантаження боєприпасів. Двоє військовослужбовців цієї ж частини загинули в результаті підриву на власній міні в районі розташування підрозділу", – розповіли в розвідці.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55