На Донбасі російські військовослужбовці ігнорують накази та вимагають звільнення

Противник продовжує здійснювати вогневий вплив на сили АТО, у тому числі із заборонених Мінськими домовленостями типів озброєння. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Головне управляння розвідки.

Противник продовжує заходи щодо підтримання боєготовності військ, проводить ротацію та часткове посилення передових підрозділів, а також удосконалює фортифікаційне обладнання.

Зафіксовані чергові втрати особового складу з’єднань та частин 1 АК (Донецьк) ЗС РФ.

26 липня загинуло четверо та поранено шестеро військовослужбовців 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка), підрозділи якого здійснювали обстріли сил АТО у тому числі із артилерії у районі Авдіївки, та 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ), підрозділи якого обстрілювали сили АТО із мінометів та стрілецької зброї у районі Красногорівка та Широкине;

25 липня , внаслідок підриву боєприпасів польового пункту боєпостачання у районі Ясинувата, загинуло 12 та поранено 17 військовослужбовців 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка).

З огляду на фізичне та психологічне навантаження від тривалого перебування на передових позиціях, а також значні втрати особового складу, зростає кількість випадків ухилення від виконання наказів командування та прихованого саботажу у частинах 1 АК (Донецьк) ЗС РФ.

25 липня, при перевірці бойової готовності (оголошенні тривоги) одного із підрозділів 3 мотострілецького батальйону 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ), із 25 осіб наявного особового складу до строю змогли стати лише шість. Більшість особового складу, що не змогла вийти на шикування перебувала у стані сильного алкогольного сп’яніння та демонстративно заявила про небажання відбути на передову, а п’ять російських військовослужбовців наполягли на задоволенні їх рапортів щодо звільнення з військової служби.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення