На Донбасі розпочалося вибіркове тестування військовослужбовців ООС на наявність коронавірусу. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.
"Для запобігання поширенню коронавірусу в Об'єднаних силах розпочато вибіркове тестування військовослужбовців", - йдеться в повідомленні штабу.
Так, після взяття зразків у військових тести поміщають в спеціальний бокс, два спецекіпажі збирають їх і відправляють у столицю.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55