На Донбасі загинули багато українських воїнів: штаб АТО мовчить - ЗМІ

 Обозреватель

Президент 1-го добровольчого мобільного госпіталю ім. Миколи Пирогова Геннадій Друзенко в ефірі програми "На свіжу голову" повідомив, що 7 листопада в результаті обстрілу бойовиками населених пунктів Піски, Авдіївка, Мар'їнка, Дослідне та Станиця Луганська, загинуло 15 українських військовослужбовців.

Оскільки цієї інформації не було в офіційних повідомленнях із зони АТО, "Громадськерадіо" зв'язалося з керівником поточної ротації 1-го добровольчого мобільного госпіталю. Олексій Пуха підтвердив загибель 15-ти силовиків і уточнив, що всі вони загинули в результаті обстрілу з боку бойовиків так званої "ДНР".

"Подзвонили з сектора "Б", кажуть, що йде запеклий бій. Є дуже багато поранених, є загиблі. Потім передзвонили, сказали, що десь приблизно є 15200-ті. Коли я запитав, звідки, відповіли, що з Дослідного, Пісок, Водяного - 8 або 9, 4 - з іншого напрямку, і 1 - це людина сама зателефонувала зі Станиці Луганської".

"На сторінці прес-центру АТО в Facebook 7 листопада інформація про загиблих або поранених відсутня. "Громадське" намагалося зв'язатися з представником АТО Леонідом Матюхіним, але він поки не відповідає", - сказано в повідомленні ЗМІ.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення