На Донбасі загинув військовослужбовець Павло Колесник з Чернігівської області. Про це повідомила 58 окрема мотопіхотна бригада ім. гетьмана Івана Виговського на своїй сторінці в Facebook у п'ятницю, 14 травня.
"З сумом повідомляємо про загибель нашого друга, воїна, побратима. 13 травня на сході країни під час несення служби на позиції внаслідок снайперського обстрілу отримав кульове поранення, несумісне з життям, сержант Колесник Павло Сергійович, старший водій мотопіхотної роти", - йдеться в повідомленні.
Військовий був родом із села Нове Чернігівського району. Служив у бригаді з вересня 2019 року.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55