На Донбасі загинув боєць ЗСУ з позивним "Барон": трагічні подробиці і фото

На Донбасі в неділю, 12 квітня, під час обстрілу бойовиками позицій ЗСУ з гранатомета загинув піхотинець 93-ї ОМБр Холодний Яр Леонід Скакуненко з позивним "Барон".

Про це повідомили на Facebook-сторінці 93-ої ОМБр Холодний Яр.

Леонід Скакуненко по військовій спеціальності був "навідником", він служив в механізованому батальйоні з вересня 2017 року. Боєць народився 22 квітня 1987 року в селі Лихівка П'ятихатського району Дніпропетровської області. Мав середню освіту. У 2014 році був призваний в Національну гвардію по мобілізації. Після чого він підписав контракт з 93 бригадою Холодний Яр, в складі якої воював вже третю ротацію. Брав участь у бойових діях в Новотроїцькому, Новоселівці Другій, в околицях Кримського.

"Барон" був справжнім героєм: самовідданим, патріотичним. У лютому цього року він разом з побратимами відбив напад ворожої диверсійно-розвідувальної групи, що спробувала прорватися на позиції холодноярців. Він поклав життя, воюючи з російськими окупантами на одній з найскладніших ділянок фронту", - пишуть побратими загиблого героя.У Леоніда залишилася дружина, син від першого шлюбу, рідна сестра.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення