У Бахмуті затримали 40-річного місцевого жителя, який працював на бойовиків. Про це повідомляє поліція Донецької області.
За даними відомства, чоловік вступив до лав противника в 2014 році, піддавшись закликам проросійської пропаганди.
"Новобранець два місяці виконував функції начальника охорони штабу бойовиків, який знаходився в захопленому філії банку. За словами найманця, в штабі здійснювався збір медикаментів і гуманітарної допомоги. Коли Бахмут був звільнений українськими військовими, чоловік залишився в рідному місті", – розповіли правоохоронці.
Понад три роки він приховував своє кримінальне минуле, проте був викритий співробітниками поліції. Чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 8 років.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55