Вчора близько 22.00 під прикриттям темряви група противника в кількості до 8 чоловік підійшла до опорного пункту в районі Богданівка в Донецькій області. Про це повідомляє Штаб військової операції.
"Тримаючись на відстані 500 м диверсанти відкрили вогонь з гранатометів і стрілецької зброї. Українські захисники були готові до провокацій і дали гідну відсіч. Через годину противник відступив назад", – розповіли в Штабі.
Військові підкреслили, що в результаті втрат серед особового складу немає.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55