У Донецькій області правоохоронці виявили склад боєприпасів. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Оперативники Держприкордонслужби та СБУ у Волноваському районі Донецької області в одному із занедбаних приміщень в районі лінії розмежування знайшли приховану схованку зброї та боєприпасів.
Усього виявили один постріл до ВОГ-17, два РПГ-22, кулеметну стрічку на 25 набоїв, сім набоїв калібру 7,62 мм і більш як 190 набоїв калібру 5,45мм. Виявлену зброю було вилучено працівниками ДСНС області для подальшої утилізації.
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00