У Донецькій області правоохоронці виявили склад боєприпасів. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Оперативники Держприкордонслужби та СБУ у Волноваському районі Донецької області в одному із занедбаних приміщень в районі лінії розмежування знайшли приховану схованку зброї та боєприпасів.
Усього виявили один постріл до ВОГ-17, два РПГ-22, кулеметну стрічку на 25 набоїв, сім набоїв калібру 7,62 мм і більш як 190 набоїв калібру 5,45мм. Виявлену зброю було вилучено працівниками ДСНС області для подальшої утилізації.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55