У місті Маріуполь Донецької області зранку, 20 вересня, сталась ДТП, у якій постраждало двоє жінок. Про це повідомили у патрульній поліції Донецької області в Facebook.
Зазначається, що автомобіль Ford Scorpio на вулиці Гоголя раптово злетів з траси та врізався у автобусну зупинку, де перебувало двоє жінок.
Потерпілим наразі надають медичну допомогу. Причини аварії встановлюються.




18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55