На Донеччині бойовики обстріляли житлові будинки

Сьогодні, 2 березня, збройні формування бойовиків пішли на загострення ситуації на лінії зіткнення, при цьому зумисно порушуючи усі існуючі домовленості з припинення вогню, пише прес-центр штабу ООС.

Незаконні збройні формування: “цілеспрямовано обстріляли населений пункт Красногорівка у Мар’їнському районі Донецької області. Противник вів вогонь на ураження по будинкам мирних жителів із застосуванням мінометів калібру 120 мм, чудово розуміючи, що обстріли становитимуть загрозу життю та здоров’ю цивільного населення. Внаслідок розриву міни поблизу будинку вибуховою хвилею вибито віконне скло, осколками якого було поранено одного мешканця. Жителю оперативно надали медичну допомогу”.

“Такі зухвалі дії російських окупантів зайвий раз свідчать про їхню зацікавленість у подальшій ескалації конфлікту на сході України”, — додали у прес-центрі.

“Підрозділи ООС для подавлення вогню противника та припинення збройних провокацій використовували наявні вогневі засоби”, як вказали у ООС, та дали “адекватну відповідь, наносячи ефективне вогневе ураження. Втрати противника уточнюються”.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення