В місті Білозерське місцевий житель погрожував зброєю голові меру населеного пункту.
Про це повідомляє прес-служба поліції Донецької області.
За попередньою інформацією, біля будівлі міськради 61-річний чоловік здійснив постріл з вогнепальної зброї під ноги меру міста.
Співробітники поліції затримали порушника. У нього був вилучений обріз мисливської рушниці та гранату РГД-5.
Обставини інциденту наразі встановлюються, після чого дій чоловіка буде дано правову кваліфікацію. Не уточнюється, чи був у чоловіка дозвіл на зберігання зброї і де він взяв гранату.
Судячи з усього, мер міста Білозерське в результаті дій місцевого жителя не постраждав.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55