У Донецькій області госпіталізовано військовослужбовця з діагнозом "отруєння невідомою речовиною". Про це повідомляє УНН з посиланням на правоохоронців.
"Військового доставили до лікарні в смт Верхньоторецьке з військової частини, в який він проходить службу. Військовий (1986 року народження) був госпіталізований у непритомному стані. Наразі триває розслідування обставин отруєння", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, на Харківщині загинув колишній військовий. Попередньо поліцейські встановили, що в районі лісосмуги 45-річний місцевий житель підірвав себе гранатою Ф-1.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55