На Донеччині зафіксували ворожі танки та «Гради»

На Донеччині біля Новоселівки виявлено сім танків бойовиків і три "Гради", біля Покровки зафіксовано три гаубиці "Гвоздика" та десять танків. Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

Так, за даними звіту СММ ОБСЄ, опублікованого 15 вересня 2020 року, під час виконання спостережного польоту безпілотний літальний апарат СММ ОБСЄ зафіксував порушення з боку російсько-окупаційних військ на непідконтрольній урядові України території.

"…на Донеччині було задокументовано розміщення озброєння за лініями відведення, але за межами виділених місць зберігання. Зокрема, на полігоні поблизу Новоселівки виявлено сім танків (ймовірно Т-72 – 5 одиниць, невстановленого типу – 2 одиниці) і три реактивні системи залпового вогню (БМ-21 "Град", 122 мм). Окрім того, на навчальному полігоні поблизу Покровки зафіксовано три самохідних гаубиці (2С1 "Гвоздика", 122 мм), десять танків (невстановленого типу) та три буксируваних гаубиці (імовірно Д-30А "Жаба", 122 мм)", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що українська сторона СЦКК наголошує, що зазначені факти чітко вказують на порушення Мінських домовленостей та досягнутих 22 липня 2020 року домовленостей щодо заходів із посилення режиму припинення вогню.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення