На Донеччині поліцейські знайшли бабусю з онуками, які загубились в лісі без зв’язку. Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП Донецької області.
"Близько 17.00 на спецлінію "102" звернулася 36-річна жителька Лимана. Жінка розповіла, що вона з родиною приїхали на відпочинок в село Щурове. Її доньки - 7 та 12 років, разом з 51-річною бабусею пішли до лісу та довгий час не повертаються. Мобільного телефону вони при собі не мали", - йдеться у повідомленні.
Повідомляється, що у дітей та жінки не було освітлювальних приладів в вечірній час.
"Вже через дві години діти з бабусею були знайдені. Як розповіла жінка, після довгої прогулянки, зрозуміла, що вони заблукали та почала шукати вихід з лісу, але безрезультатно", - додали у відділі комунікації.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22