О 09:00 на вулиці Грушевського під стінами Кабміну почалася акція протесту підприємців за скасування карантину. Про це повідомляє видання "Страна.UA".

Бізнесмени вимагають завершення карантину з першого травня і надання можливості малому бізнесу "годувати свої сім'ї". Люди приїхали на автомобілях і заблокували проїзд через вулицю Грушевського. Протестуючі заявили, що карантин повинен бути для всіх.
"Епіцентр працює, Рошен, Макдоналдс працюють, не працює тільки малий бізнес, якщо карантин, то для всіх" - заявив Ельдар, власник мережі кав'ярень.
За інформацією видання, приїхали евакуатори через що між протестуючими і поліцією сталася словесна перепалка, яка потім переросла в бійку.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55