У Харківській області водій позашляховика Lexus ввечері 5 листопада збив на смерть двох чоловіків
Смертельна ДТП сталася 5 листопада о 18.30 на трасі у селищі Солоницівка Дергачівського району, повідомляє поліція Харківської області.
За даними правоохоронців, Lexus на пішохідному переході збив двох чоловіків – 31 та 43 років.
На жаль, пішоходи загинули на місці аварії.
Поліція вирішує питання про кваліфікацію ДТП.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55