У Харківській області обвалилася пішохідна частина мосту через річку Сіверський Донець.

Про це сказано в щодобовому звіті по оперативної обстановки в Харківській області на сайті ОДА.
"18 травня в Куп'янському районі на автомобільній дорозі Городище - Курган - Мілове сталося обвалення пішохідної частини мосту через річку Сіверський Донець", - сказано в повідомленні.
За результатами попереднього ув'язнення спеціалізованої організації, споруда перебуває в аварійному стані. Рух перекрито як для автомобільного транспорту, так і для пішоходів. Жертв і постраждалих немає.
Зазначається, що міст був побудований у 1962 році.
Як повідомлялося раніше, у лютому в Києві обрушився Шулявський міст.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55