В смт Прудянка Дергачівського району Харківської області дитина віком 1 рік і 2 місяці отруїлася нітратами, які містилися у воді з колодязя.
Її госпіталізували у важкому стані до відділення анестезіології та інтенсивної терапії.
Мати дитини знала, що вміст нітратів у воді власного колодязя перевищував норму в 1,3 рази, але давала дитині пити фасовану воду. Їжу готувала на воді з іншого колодязя, де, за словами місцевих жителів, була хороша вода.
Дослідження, які провели фахівці обласного лабораторного центру, показали, що в цьому колодязі вміст нітратів у воді у 8,3 рази перевищує гігієнічний норматив.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55