У Харківській області пацієнтів Куп'янської районної лікарні розміщують у коридорах через переповненість палат. Фото з лікарні опублікувала місцева жителька Яна Колпакова в Facebook, передають "Надзвичайні новини".
Пацієнти розповідають, що світла практично немає, люди підсвічують телефоном, щоб медсестра поставила їм крапельницю.
"Люди із запаленням легенів лежать в коридорах. У туалет ходять в палати до інших хворих, з освітлення одна лампа на весь коридор, щоб медсестра поставила крапельницю, хворий підсвічує моб. телефоном", - написала вона.
Також опубліковано відео з коридору цієї ж лікарні. Запис зробила пацієнтка.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55