У Харківській області група підлітків побила 11-річного хлопчика. Поліція проводить необхідні слідчі дії для встановлення обставин події і вже відкрили кримінальне провадження.
Інцидент стався у селі Велетень Зміївської громади. Про побиття 11-річного хлопчика правоохоронцям повідомила його матір.
"Заявниця повідомила, що група підлітків нанесла тілесні ушкодження її 11-річному сину", - зазначили у поліції.
За даним фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Поліція проводить необхідні слідчі дії для встановлення обставин події та притягнення винних до відповідальності.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22