На Харківщині поліцейський приховав умисне вбивство

На Харківщині працівника поліції підозрюють у прихованні вбивства. Через що убивці встигли вбити ще одну людину. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Харківської області.

“Повідомлено про підозру слідчому Новобаварського ВП ГУНП в Харківській області у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 396 КК України (приховування особливо тяжкого злочину — умисного вбивства)”, — йдеться у повідомленні.

Встановлено, що 8 листопада 2013 року на березі річки Уди в Новобаварському районі Харкова, поблизу залізничної станції “Нова Баварія”, виявлено труп чоловіка. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи, смерть чоловіка мала явно насильницький характер. За вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження.

“Проведення досудового розслідування було доручено слідчому СВ Жовтневого РВ ХМУ УМВС в Харківській області капітану міліції, який на теперішній час займає посаду слідчого Новобаварського відділу поліції ГУНП в Харківській області. Вказаний слідчий, усвідомлюючи, що смерть чоловіка була насильницькою, вирішив приховати вбивство. Він вніс недостовірні дані про закриття кримінального провадження до ЄРДР, не направив копію відповідної постанови прокурору та утримував матеріали кримінального провадження у своєму службовому кабінеті”, — додали в прокуратурі.

Так, дії слідчого призвели до невжиття необхідних заходів щодо встановлення осіб, які скоїли умисне вбивство, та повторного скоєння ними аналогічного злочину при обтяжуючих обставинах, передбаченого ч. 2 ст. 115 КК України.

“Під час обшуку, проведеного у службовому кабінеті слідчого, вилучено документи, які є доказами злочину. Питання про обрання запобіжного заходу та відсторонення поліціянта від займаної посади вирішується”, — йдеться у повідомленні.
загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення