Через негоду, яка охопила Україну, лише у Харківській області протягом доби підрозділам Держслужби з надзвичайних ситуацій 29 разів довелось виїжджати, аби допомогти людям, які опинилися у снігових заметах. Про це повідомили у прес-службі місцевого управління ДСНС.
"Рятувальники вилучили зі снігових заметів 16 автомобілів швидкої медичної допомоги, котрі прямували на виклики до хворих, ще у 3-х випадках було прийнято рішення про транспортування лікарів швидкої до місця виклику рятувальною технікою", — йдеться у повідомленні.
Окрім цього, рятувальники витягнули із снігових пасток 10 легкових автомобілів.
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00