Четверо жителів села Бабаї Харківського району отруїлися грибами. Як повідомляють в обласному лабораторному центрі, влаштувавши сплав на байдарках по Сіверському Донцю, туристи збирали гриби в лісі біля Ізюму, пізніше засмажили їх на багатті і з'їли під час зупинки поблизу Балаклії.
"Через півтори години після вживання грибів у них з'явилися симптоми захворювання", – уточнюють в лабцентрі.
Мандрівники звернулися в Балаклійську районну лікарню, після надання першої медичної допомоги їх перевели до Харкова. Одному з туристів вже стало краще, решта троє знаходяться на лікуванні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55