У Вільхівці Харківської області, 5 лютого, невідомі кинули гранату в приватний житловий будинок. Про це повідомляє телеграм-канал Віха Харків.

Зазначається, що гранату РГД кинули у вікно будинку, але вона відскочила і вибухнула на вулиці. В цей час у будинку перебували три людини - чоловік, дружина і 11-річна дитина.
Уточнюється, що гранату кидали у вікно кімнати, де перебувала дитина. Уламки пошкодили автомобілі, які стояли поруч.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55