У Харківській області в засніженому лісі знайшли людину зі зламаною ногою. Чоловік ще був при свідомості. Про це повідомляє Тelegram-канал "Харків Now".
Як виявилося, місцевий житель йшов до автобусної зупинки через ліс і зламав гомілку. Чоловік, якого знайшли, лежав у снігу. Йому швидко надали допомогу, потерпілий не встиг зовсім замерзнути.



18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55