16 квітня о 15:43 до поліції звернулась завідуюча відділенням обласної інфекційної лікарні з повідомленням, що з медичного закладу втік 34-річний чоловік, який має підтверджений діагноз COVID-19. Про це повідомляє поліція Харківської області на своїй сторінці у Facebook.
Як повідомили лікарі, пацієнт був до них доставлений з психіатричної лікарні з пневмонією.

Працівники Слобідського відділу поліції за кілька годин встановили можливе місцеперебування втікача та зв'язалися з його матір'ю. Жінка телефоном повідомила, що син знаходиться вдома.
Карета швидкої медичної допомоги вже доставила чоловіка до лікарні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55