10 січня о 11:20 до поліції надійшло повідомлення від жінки про те, що у будинку вона виявила померлими своїх батьків та бабусю.
У будинку відчувався їдкий запах газу.

Спільно із ДСНС правоохоронці обстежили будинок. Рівень чадного газу був вище допустимої норми.
Тіла померлих направлено до моргу для встановлення причини смерті.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55