На Харківщині на залізничній станції "Жихор" маневровий тепловоз збив 27-річну жінку, яка йшла вздовж залізничних шляхів.
Як повідомили в комунальному закладі охорони здоров'я "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", інцидент стався 19 листопада в селищі Хорошево, коли жінка йшла в навушниках уздовж залізничних колій.
У постраждалої діагностували значні травми: закритий перелом стегна та гомілки, закриту черепно-мозкову травму, забій скроні і садна на обличчі. Медики госпіталізували її до лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55