Двох посадових осіб Державної виконавчої служби судитимуть за отримання хабара в розмірі 70 тисяч гривень в Херсонській області. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Херсонської області.
Встановлено, що в квітні 2016 року посадові особи вимагали від керівника акціонерного товариства 70 тисяч гривень за зняття арешту з рахунків підприємства.
Глава акціонерного товариства відразу ж повідомила правоохоронним органам, і при отриманні обумовленої суми вони були затримані, а кошти вилучені.
Обвинувальний акт щодо двох працівників виконавчої служби за ч.3 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище за попередньою змовою групою осіб) направили в Херсонський міський суд для розгляду по суті.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55