На Херсонщині розгорівся скандал через цькування і побиття школярки

ТСН

У Херсонській області 11-річна дівчинка опинилася в лікарні через побиття однокласниками під час гри в футбол на уроці фізкультури.

11-річна Оля Арістова розповіла, що дівчатка з протилежної команди вдарили її по нозі так, що тріснула гомілкова кістка.

"Грали у футбол. Я гол відбила їх. А вони сказали: ах ти зараза, і почали мене бити. Вони били мене ногами по ногах сильно", - стверджує дівчинка.

Софія - одна з тих, на кого скаржиться потерпіла - запевняє, що Олю навмисно ніхто не бив, просто хотіли зупинити. "Оля забрала м'ячик у Насті, Настя за нею побігла, потягнула за капюшон і Оля впала", - говорить Софія. На питання, чи бив хтось Олю по нозі, стверджує, що цього не бачила.

Втім, вчителька фізкультури Таврійської загальноосвітньої школи Любов Майер, яка запевняє, що все відбулося на її очах, говорить, що Олю дійсно били, але нічого кримінального в цьому не бачить. "Там боротьба йшла за м'яч. Оля втекла за м'ячем, Настя наздоганяла, хотіла теж забрати м'яч. В емоціях вона вдарила по нозі. Але це гра. Це спортивна гра", - стверджує вчителька.

Мама Олі обурена, чому замість швидкої в школу викликали батьків. За її словами, останні місяці донька не хоче ходити в школу, тому що скаржиться, що її там кривдять. Два місяці тому з уроків дитина прийшла з вивихнутою рукою, тепер - нова травма.

Однак в школі стверджують - цькування немає, пояснюють все тим, що клас недружний, діти часто сваряться і б'ються. А те, що сталося на уроці фізкультури вважають нещасним випадком.

"Є пояснення не тільки від тієї дівчинки, яка штовхнула, а й від її однокласників. Це писали ті, хто бачив, що відбувалося. Вони ніхто не написали, що це її били", - розповідає директор Таврійської загальноосвітньої школи Олена Костюк.

Директора школи підтримують і батьки Оліних однокласників. "Це не був буллінг. Вони дружать, вони в музичну школу разом ходять. Зараз у них такий вік, що вони десь один одного смикають. Це не тільки в їхньому класі. Це і 6, 7, 8. Всі підлітки так себе ведуть зараз", - стверджує мати Софії Златка Олещенко.

Однак в управлінні юстиції, куди звернулася мама Олі, вважають таку поведінку підлітків ненормальною. У минулому році в області було з півсотні скарг на цькування, в 10 випадках діти отримали травми. Батьків закликають не соромитися і при перших скаргах дитини відразу дзвонити на гарячу лінію.

загрузка...

Більше новин