У Херсонській області троє хлопців довели 14-річну дівчинку до суїциду. Протягом року старшокласники без причини принижували школярку. На щастя, її вчасно доставили в лікарню і врятували. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.
Жертвою буллінгу стала учениця 8 класу інтернату з Бериславського району. Учениця відмовилася ходити на навчання і наковталася таблеток.
Вона розповіла, що троє хлопців цілий рік психологічно принижували і висловлювалися на її адресу нецензурною лайкою. Це підтвердили і батьки дівчинки.
Школярка поки навчається вдома дистанційно. Її батьки вирішуватимуть, чи залишати дочку в цьому закладі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55