Пожежу на автозаправній станції (АЗС) у Херсонській області було ліквідовано. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Займання вантажного автомобіля і цистерни з газом на АЗС поблизу міста Берислав було ліквідовано о 20:50.

За інформацією ДСНС, водій вантажівки не впорався з керуванням та допустив зіткнення з модулем заправки. У результаті виникла пожежа, було пошкоджено цистерну з газом.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55