На Херсонщині троє дітей просилися на підробітки, бо голодували (фото)

На Херсонщині трьох дітей вилучили з родини за злісний недогляд. Діти голодували, не було де спати.

Як повідомляє місцева поліція, в одному з сіл Скадовського району працівники ювенальної превенції спільно зі службою у справах дітей, вилучили з родини трьох дітей: хлопців віком 4, 10 та 16 років. Сім’я перебуває на обліку як така, що опинилася у складних життєвих обставинах.

Батько з родиною не проживає, 39-річна матір неодноразово притягалася до адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей. Умови проживання неповнолітніх були вкрай незадовільні, не було продуктів харчування, всім не вистачало спальних місць. Жителі села повідомили поліцейським, що діти ходили по селу і просилися на підробітки, щоб заробити грошей на їжу.

Матері дітей щоразу давали шанс на виправлення ситуації, але вона цього не робила. Середній хлопчик є дитиною з особливими потребами і вимагає спеціального догляду. Нині матір через низку причин, в тому числі погіршення стану здоров’я, не може доглядати за дітьми. Враховуючи ситуацію в сім’ї, загрозу здоров’ю і життю дітей, службами було прийнято рішення тимчасово вилучити хлопчиків з родини. Старшого хлопця тимчасово влаштували до родини дідуся й бабусі по батьковій лінії, а молодших дітей взяла до себе тітка.

Вирішується питання щодо позбавлення жінки та її чоловіка батьківських прав на дітей.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення